Série OLD FASHION je tou pravou nestárnoucí klasikou, kterou jsme dříve vídali snad ve všech koupelnách a kuchyních. Kohoutkovým bateriím ještě neodzvonilo, dokonce bychom řekli, že právě naopak zažívají velký návrat. Elegance a styl jim rozhodně nechybí. Jediné, co kohoutkům můžeme vytknout, je... více
| Váha: |
3Kg |
| Značka: |
BIANCHI |
| Série: |
Old Fashion |
| Záruka: |
2 roky |
- Popis
- Parametry
- Ke stažení
- Odkazy
- Poslat dotaz
Série OLD FASHION je tou pravou nestárnoucí klasikou, kterou jsme dříve vídali snad ve všech koupelnách a kuchyních. Kohoutkovým bateriím ještě neodzvonilo, dokonce bychom řekli, že právě naopak zažívají velký návrat. Elegance a styl jim rozhodně nechybí. Jediné, co kohoutkům můžeme vytknout, je nižší úspora vody oproti pákovým bateriím.
Umyvadlová tříotvorová vodovodní baterie OLF1032VRA má automatické otevírání odpadu táhlem a připojuje se 1/2" závity. Pro otevření a uzavření vody stačí otočení kohoutku o 90°, a to díky kvalitním keramickým vrškům. Ovládání a regulace vody je tak pohodlnější, protože nemusíte dlouho otáčet. Výtokové ramínko se dá otáčet.
| Povrchová úprava | Stará měď |
| Série | Old Fashion |
| Upevnění | Stojánková tříotvorová |
| Ovládání | Kohoutková |
| Materiál | Mosaz |
| Výrobce | Bianchi |
| Výška | 243 mm |
| Délka výtoku | 180 mm |
| Připojení | Flexi hadičky 3/8" |
| Tvar | Kulatý |
| Výpusť | Ano |
| Styl | Retro |
žádné soubory nejsou k dispozici
žádné odkazy nejsou k dispozici
Doporučené produkty
Retro umyvadlový sifon kovový Bianchi 3580VRA, stará měď
Již se neprodává
Click-clack k umyvadlu pileta Bianchi 364UVRA, stará měď
1 481,- Kč2 081,- Kč
Skladem
Rohový ventil Bianchi 713000VRA, stará měď
Již se neprodává
SCHELL COMFORT 052120699 rohový regulační ventil 1/2" x 3/8" chrom.
194,- Kč
Skladem
Sifon umyvadlový nábytkový - pro úsporu místa pod umyvadlem, připojení 5/4" x 40 mm
198,- Kč
Skladem
Retro umyvadlo nástěnné Hopa VICTORIAN STYLE, 58 x 51 cm, KEAZGIU20058AL
Již se neprodává