Série vodovodních baterií HEAVEN je typická čistými a elegantními tvary, které perfektně dotvoří moderní ráz koupelny. Architekt Danilo Fedeli se při navrhování této kolekce inspiroval přírodními živly, což dokazuje výtok baterie - vodopád. Pro jednotný vzhled koupelny doporučujeme kombinovat s... více
| Váha: |
3Kg |
| Značka: |
BIANCHI |
| Série: |
Heaven |
| Záruka: |
5 let |
- Popis
- Parametry
- Ke stažení
- Odkazy
- Poslat dotaz
Série vodovodních baterií HEAVEN je typická čistými a elegantními tvary, které perfektně dotvoří moderní ráz koupelny. Architekt Danilo Fedeli se při navrhování této kolekce inspiroval přírodními živly, což dokazuje výtok baterie - vodopád. Pro jednotný vzhled koupelny doporučujeme kombinovat s dalším designovým vybavením spíše kulatého tvaru.
Vanová vodovodní baterie HEV2004CRM se dodává včetně příslušenství - ruční sprchy, sprchové hadice a držáku na odkládání ruční sprchy. Baterie obsahuje kvalitní kartuši s keramickými destičkami.
| Povrchová úprava | Chrom |
| Série | Heaven |
| Upevnění | Nástěnná |
| Ovládání | Páková |
| Rozteč | 150 mm |
| Provedení | Se sprchovým setem |
| Materiál | Mosaz |
| Výrobce | Bianchi |
| Délka výtoku | 92 mm |
| Připojení | G 1/2" |
| Tvar | Kulatý |
| Styl | Designová |
| Druh výrobku | Vanová |
| Kartuše | 25 mm |
žádné soubory nejsou k dispozici
žádné odkazy nejsou k dispozici