Série ELITE patří k našim nejprodávanějším retro bateriím. Vašemu bydlení dodá atmosféru starých časů, kterou si určitě zamilujete. Výborně se hodí do rustikálních a vintage koupelen, ale skvěle vypadá i v interiéru laděném do venkovského či provance stylu.Bidetová vodovodní baterie ELT1056CRB má... více
| Váha: |
2Kg |
| Značka: |
BIANCHI |
| Série: |
Elite |
| Záruka: |
5 let |
Produkty v sérii
Retro vodovodní baterie sprchová nástěnná Bianchi ELITE 2005CRB, chrom
6 531,- Kč9 111,- Kč
AkceSlevaSkladem
Vodovodní retro baterie umyvadlová stojánková Bianchi ELITE 2002CRB, chrom
4 942,- Kč6 352,- Kč
Skladem
Retro vodovodní baterie sprchová bez příslušenství Bianchi ELITE 2005SKCRB, chrom
4 043,- Kč5 481,- Kč
AkceSlevaSkladem
Retro vodovodní baterie sprchová podomítková nástěnná Bianchi ELITE 2007CRB, chrom
3 086,- Kč3 630,- Kč
Skladem
Retro baterie sprchová / vanová podomítková s přepínačem Bianchi ELITE 2010CRB, chrom
5 245,- Kč6 171,- Kč
Skladem
Retro vodovodní baterie umyvadlová stojánková Bianchi ELITE 1055CRB, otočné ramínko, chrom
6 358,- Kč8 712,- Kč
AkceSlevaSkladem
Vodovodní retro baterie dřezová stojánková s otočným ramínkem Bianchi ELITE 1054CRB, chrom
7 097,- Kč8 313,- Kč
AkceSlevaSkladem
Nástěnná retro vodovodní baterie vanová vč. hadice a spršky Bianchi ELITE 2004CRB, chrom
7 775,- Kč10 346,- Kč
- Popis
- Parametry
- Ke stažení
- Odkazy
- Poslat dotaz
Série ELITE patří k našim nejprodávanějším retro bateriím. Vašemu bydlení dodá atmosféru starých časů, kterou si určitě zamilujete. Výborně se hodí do rustikálních a vintage koupelen, ale skvěle vypadá i v interiéru laděném do venkovského či provance stylu.
Bidetová vodovodní baterie ELT1056CRB má automatické otevírání odpadu táhlem. Připojuje se flexi hadičkami 3/8" a obsahuje kvalitní kartuši s keramickými destičkami. Výtokové ramínko se dá otáčet. Bílá rukojeť na ovládací páce je vyrobena z plastu.
| Povrchová úprava | Chrom |
| Série | Elite |
| Upevnění | Stojánková |
| Ovládání | Páková |
| Materiál | Mosaz |
| Výrobce | Bianchi |
| Výška | 217 mm |
| Délka výtoku | 155 mm |
| Připojení | Flexi hadičky 3/8" |
| Tvar | Kulatý |
| Výpusť | Ano |
| Styl | Retro |
| Druh výrobku | Bidetová |
| Kartuše | 40 mm |
žádné soubory nejsou k dispozici
žádné odkazy nejsou k dispozici
Doporučené produkty