Vodovodní baterie MINI patří do jednoduše, moderně a čistě zařízených koupelen. Minimalistický vzhled je velmi populární, protože se dá snadno kombinovat s okolním interiérem a jednoduché tvary nevyžadují příliš pracnou údržbu. Vanová vodovodní baterie MIN2004CRM se dodává včetně příslušenství -... více
| Váha: |
4Kg |
| Značka: |
BIANCHI |
| Série: |
Mini |
| Záruka: |
5 let |
- Popis
- Parametry
- Ke stažení
- Odkazy
- Poslat dotaz
Vodovodní baterie MINI patří do jednoduše, moderně a čistě zařízených koupelen. Minimalistický vzhled je velmi populární, protože se dá snadno kombinovat s okolním interiérem a jednoduché tvary nevyžadují příliš pracnou údržbu.
Vanová vodovodní baterie MIN2004CRM se dodává včetně příslušenství - ruční sprchy, sprchové hadice a držáku na odkládání ruční sprchy. Baterie obsahuje kvalitní kartuši s keramickými destičkami.
| Povrchová úprava | Chrom |
| Série | Mini |
| Upevnění | Nástěnná |
| Ovládání | Páková |
| Rozteč | 150 mm |
| Provedení | Se sprchovým setem |
| Materiál | Mosaz |
| Výrobce | Bianchi |
| Výška | 123 mm |
| Délka výtoku | 171 mm |
| Připojení | G 1/2" |
| Tvar | Kulatý |
| Styl | Designová |
| Druh výrobku | Vanová |
| Kartuše | 35 mm |
žádné soubory nejsou k dispozici
žádné odkazy nejsou k dispozici