Série ELITE patří k našim nejprodávanějším retro bateriím. Vašemu bydlení dodá atmosféru starých časů, kterou si určitě zamilujete. Výborně se hodí do rustikálních a vintage kuchyní, ale skvěle vypadá i v interiéru laděném do venkovského či provance stylu.Kuchyňská vodovodní baterie s výsuvnou... více
| Váha: |
2Kg |
| Značka: |
BIANCHI |
| Série: |
Elite |
| Záruka: |
2 roky |
- Popis
- Parametry
- Ke stažení
- Odkazy
- Poslat dotaz
Série ELITE patří k našim nejprodávanějším retro bateriím. Vašemu bydlení dodá atmosféru starých časů, kterou si určitě zamilujete. Výborně se hodí do rustikálních a vintage kuchyní, ale skvěle vypadá i v interiéru laděném do venkovského či provance stylu.
Kuchyňská vodovodní baterie s výsuvnou sprškou ELITE 2008 stará měď je nejlepším řešením pro ty, kterým se líbí retro styl, ale zároveň si chtějí usnadnit práci v kuchyni s pomocí "vymožeností" moderní doby.
Baterie se připojuje flexi hadičkami 3/8" a obsahuje kvalitní kartuši s keramickými destičkami.
Ramínko se sprškou je otočné o 360° - co dovolí připojovací hadice.
Sprška má přepínání - proud vody / sprchování.
Bílá rukojeť na ovládací páce je vyrobena z plastu.
| Povrchová úprava | Stará měď |
| Série | Elite |
| Upevnění | Stojánková |
| Ovládání | Páková |
| Provedení | S výsuvnou sprchou |
| Materiál | Mosaz |
| Výrobce | Bianchi |
| Výška | 290 mm |
| Délka výtoku | 209 mm |
| Připojení | Flexi hadičky 3/8" |
| Tvar | Kulatý |
| Styl | Retro |
| Druh výrobku | Dřezová |
| Kartuše | 35 mm |
žádné soubory nejsou k dispozici
žádné odkazy nejsou k dispozici
Doporučené produkty